1 persoon zwaargewond bij poging tot inbraak

Normal aangepastpolitieauto

Haarlem - In de nacht van dinsdag op woensdag heeft er een poging inbraak plaatsgevonden bij een restaurant aan het Reinaldapad. Hierbij raakte een 17-jarige Haarlemmer zwaargewond.

Rond 01.15 uur kreeg de politie een melding dat er in een restaurant gelegen aan het Reinaldapad werd ingebroken en dat er een vuurwerkbom was afgegaan. Ter plaatse troffen agenten twee jongens op de grond aan waarvan één zwaargewond. De 17-jarige zwaargewonde jongen is naar het ziekenhuis overgebracht. De andere 15-jarige Haarlemmer is overgebracht naar het politiebureau voor verhoor. De voorgevel van het pand is zwaar beschadigd. De politie doet onderzoek naar wat er zich precies heeft afgespeeld.

Adverteren op Haarlem Actueel vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Haarlem Actueel en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Haarlem
19:24

17° C

Bewolkt

0.89 km/h

70%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief