Haarlemmer aangehouden voor onzedelijk gedrag in Zandvoort

Normal aanhouding

De politie heeft vorige week een 32-jarige Haarlemmer op heterdaad aangehouden voor onzedelijk gedrag.

De politie was al langere tijd op zoek naar een man die in het openbaar vervoer bij zichzelf onzedelijke handelingen verrichtte. Dit deed hij in het bijzijn van (minderjarige) vrouwen.

De politie wist de verdachte afgelopen woensdag op heterdaad aan te houden in Zandvoort. De Haarlemmer is na zijn aanhouding overgebracht naar het politiebureau in Haarlem, waar hij werd ingesloten.

De aangeefsters zijn door de politie in kennis gesteld van de aanhouding. Het onderzoek wordt door de zedenpolitie afgerond.

Adverteren op Haarlem Actueel vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Haarlem Actueel en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Haarlem
19:22

17° C

Bewolkt

0.89 km/h

70%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief